עולם העסקים הקטנים, המבוססים על מומחיות הבעלים, השתנה בצורה דרמטית בשנים האחרונות. להיות מקצוען, זה כבר לא מספיק כדי להצליח. כולם בתחום שלך מדברים ונראים אותו דבר, והלקוחות לא באמת יודעים במה אתה מיוחד. עמוק בפנים אתה מחפש כבר הרבה זמן את הדבר המיוחד, האותנטי שיוביל אותך להגשמה המלאה. אז זהו, שהדרך היחידה לבדל את עצמך ולהגיע להגשמה היא לפתח משהו ייחודי משלך שאין לאחרים.

אבל מה זה? ואיך עושים את זה??

בדיוק בשביל זה פיתחתי את שיטת ש.מ.ך© לשיווק והגשמה. שיטת ש.מ.ך היא לא מיתוג גרפי, וגם לא עוד ייעוץ עסקי. שיטת ש.מ.ך היא שיטה ייחודית ובלעדית שעוזרת לבעלי עסקים קטנים להפוך את הידע, הניסיון והכישורים הייחודיים שצברו משך השנים לשיטה, מודל וכלים ייחודיים. וכשאתה חוזר לשוק מצויד בשיטה משלך, אתה שונה.. אחר.. מיוחד.. ייחודי.. ומבודל. אתה משווק בלי להתאמץ, משאיר את המתחרים מאחור וממגנט אליך את הלקוחות הרצויים לך.

מעניין אותך? רוצה להיות בעל עסק מבודל שמגשים את עצמו כל יום מחדש? צור קשר וזה יקרה- שירית 0522-435-259 או שלח לי מייל: shiritbi@sts4u.com

שיטת ש.מ.ך

האם שמך הולך לפניך?

... אתה משקיע המון, עובד סביב השעון, נותן את הנשמה לכל לקוח שבא, אבל רואה ומרגיש שאין באמת קשר בין כמות ההשקעה שאתה משקיע לבין התוצאה שאתה מקבל. דברים זזים לאט מידי וקשה מידי, משהו לא עובד נכון...

חברים טובים אמרו לך שאולי תיקח (עוד) קורס בשיווק, שתלך לסדנת כתיבה שיווקית, שתעשה סרטון, אולי תכתוב עוד מאמר, אבל גם זה לא עזר. עמוק בפנים אתה יודע, שאם תמשיך לעשות את מה שכבר עשית ולא עזר, שום דבר לא ישתנה. More of the same משאיר אותך ואת העסק שלך באותה משבצת- טובים ולא מרוויחים מספיק.
אז מה כן ישנה את המצב של העסק שלך?  

עסק קטן כמו שלך, שמבוסס על מי שאתה חייב להיות שונה ומיוחד. כמוך. וכמו שממך יש רק עותק אחד (אלא אם כן הגעת לעולם עם אח תאום זהה) כך גם העסק שלך חייב להיות שונה ומיוחד. אחד ויחיד. כמוך.

לכל עסק  קטן ומיוחד מחכים לקוחות מיוחדים שמתאימים רק לו, והוא מתאים רק להם. למשל, יש בשוק אלפי יועצים עסקיים, אבל יש רק שירית אחת (אני), שפיתחה שיטה (אחת וייחודית) שעוזרת לאנשים (כמוך) להפוך את העסקים (למשל את העסק שלך) לשונים, מיוחדים ויחידים. לשיטה שפיתחתי קוראים שיטת ש.מ.ך©, והיא מבוססת על נכס העל שיש לך- הלא הוא שמך. כבר במקורות נכתב: "טוב שם טוב משמן טוב", כלומר השם שלך הוא הנכס הכי חשוב שיש לך ואותו אתה צריך לטפח.

שיטת ש.מ.ך© עוזרת לך לטפח את שמך ולהפוך אותו ל- 3 דברים שמבדלים אותך מכל העסקים האחרים: ש- שיטה, מ- מודל, כ- כלים. שיטה, מודל, כלים  ייחודיים שנפתח יחד, המבוססים על מי שאתה: על הידע, על הניסיון, הפילוסופיה, האג'נדה, העקרונות והאמירה הייחודית שלך.
אנשים בימינו נמשכים לדברים מיוחדים, וכשרוב המומחים ורוב העסקים נראים ומדברים אותו דבר, הלקוחות לא רואים את ההבדלים ומתבלבלים. אנשים בכל העולם נמשכים לשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי כי היא אחת, יחידה ומיוחדת, אנשים נמשכים לשיטת 'ארבע ההסכמות' של דון מיגל רואיז, כי היא אחת, יחידה ומיוחדת, אנשים נמשכים לשיטת Lead without a title של רובין שארמה כי היא אחת, יחידה ומיוחדת, ואנשים נמשכים לשיטת ש.מ.ך©  שפיתחתי, כי היא אחת, יחידה ומיוחדת, ומסייעת לעסקים להפוך למיוחדים ויחידים, שממגנטים לקוחות שמתאימים להם כמו כפפה ליד, במינימום מאמץ והשקעה.

שיטת ש.מ.ך© מספקות מענה מדויק לצורכי עסקים קטנים שרוצים להיות מבודלים מעסקים אחרים, כדי להשפיע, לייצר הכנסות ומשמעות. בתהליך חווייתי, קצר, ממוקד ומעצים, אני עוזרת לך לתרגם את הידע, הניסיון, הכישורים, היכולות והרצונות, בשילוב התשוקה והקשרים להגדרת מומחיות ייחודית, שהופכת לשיטה, מודל וכלים שייחודיים רק לעסק שלך.


אם אתה רוצה, כמו ביירון קייטי, לואיז היי, רובין שארמה, או ...כמוני, להיות בעלים גאה של עסק שמבדל את עצמו באמצעות שיטה ומודל וכלים משלו, המסייע לאנשים לשפר לעצמם את החיים בתחום מומחיותך, צור איתי קשר, תאם מפגש ראשון ונתחיל לגרום לשמך ללכת לפניך, ולאנשים ללכת אחריך...אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לך מה לומר? אשמח לשמוע...