עולם העסקים הקטנים, המבוססים על מומחיות הבעלים, השתנה בצורה דרמטית בשנים האחרונות. להיות מקצוען, זה כבר לא מספיק כדי להצליח. כולם בתחום שלך מדברים ונראים אותו דבר, והלקוחות לא באמת יודעים במה אתה מיוחד. עמוק בפנים אתה מחפש כבר הרבה זמן את הדבר המיוחד, האותנטי שיוביל אותך להגשמה המלאה. אז זהו, שהדרך היחידה לבדל את עצמך ולהגיע להגשמה היא לפתח משהו ייחודי משלך שאין לאחרים.

אבל מה זה? ואיך עושים את זה??

בדיוק בשביל זה פיתחתי את שיטת ש.מ.ך© לשיווק והגשמה. שיטת ש.מ.ך היא לא מיתוג גרפי, וגם לא עוד ייעוץ עסקי. שיטת ש.מ.ך היא שיטה ייחודית ובלעדית שעוזרת לבעלי עסקים קטנים להפוך את הידע, הניסיון והכישורים הייחודיים שצברו משך השנים לשיטה, מודל וכלים ייחודיים. וכשאתה חוזר לשוק מצויד בשיטה משלך, אתה שונה.. אחר.. מיוחד.. ייחודי.. ומבודל. אתה משווק בלי להתאמץ, משאיר את המתחרים מאחור וממגנט אליך את הלקוחות הרצויים לך.

מעניין אותך? רוצה להיות בעל עסק מבודל שמגשים את עצמו כל יום מחדש? צור קשר וזה יקרה- שירית 0522-435-259 או שלח לי מייל: shiritbi@sts4u.com

המלצות


נועם נהרי, משנה למנכ"ל, קבוצת יעיל נוע: "שירית ליוותה אותנו בתהליך אסטרטגי כשנה וחצי. הייחודיות שלה קשורה לראייה ארגונית רחבה...בצד  תפיסה חדה וברורה מאוד לגבי היכולות של כל אחד בארגון להתאים לפונקציות השונות..."אידית וידמן, רמלה: "את גורפת, את מטרפת, את מזיזה הרים וגבעות, את מסוגלת להביא אנשים לפסגות".

מישל ארד, מנהלת חשבונות ראשית בקבוצת יעיל נוע: "כשאדם מבקש ייעוץ, הוא פונה ליועץ אשר יש בו אמון כמו ילד לאם. אני אותך מכירה כבר מספר שנים במסגרת עבודתי כמנהלת חשבונות ראשית, וכשילדי היו צריכים ייעוץ עסקי והעצמה לי היה ברור, ישנה רק כתובת אחת- שירית".ליצירת קשר: 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לך מה לומר? אשמח לשמוע...