עולם העסקים הקטנים, המבוססים על מומחיות הבעלים, השתנה בצורה דרמטית בשנים האחרונות. להיות מקצוען, זה כבר לא מספיק כדי להצליח. כולם בתחום שלך מדברים ונראים אותו דבר, והלקוחות לא באמת יודעים במה אתה מיוחד. עמוק בפנים אתה מחפש כבר הרבה זמן את הדבר המיוחד, האותנטי שיוביל אותך להגשמה המלאה. אז זהו, שהדרך היחידה לבדל את עצמך ולהגיע להגשמה היא לפתח משהו ייחודי משלך שאין לאחרים.

אבל מה זה? ואיך עושים את זה??

בדיוק בשביל זה פיתחתי את שיטת ש.מ.ך© לשיווק והגשמה. שיטת ש.מ.ך היא לא מיתוג גרפי, וגם לא עוד ייעוץ עסקי. שיטת ש.מ.ך היא שיטה ייחודית ובלעדית שעוזרת לבעלי עסקים קטנים להפוך את הידע, הניסיון והכישורים הייחודיים שצברו משך השנים לשיטה, מודל וכלים ייחודיים. וכשאתה חוזר לשוק מצויד בשיטה משלך, אתה שונה.. אחר.. מיוחד.. ייחודי.. ומבודל. אתה משווק בלי להתאמץ, משאיר את המתחרים מאחור וממגנט אליך את הלקוחות הרצויים לך.

מעניין אותך? רוצה להיות בעל עסק מבודל שמגשים את עצמו כל יום מחדש? צור קשר וזה יקרה- שירית 0522-435-259 או שלח לי מייל: shiritbi@sts4u.com

על שירית

שלום, נעים להכיר, אני שירית בן- ישראל.

מיום שנולדתי אהבתי לעשות 3 דברים: לדבר, לפתח ולהניע. מבחינתי, שלושתם היו כלים מעולים להפיכת חלומות למציאות, והיו לי הרבה... לימים, הפכתי את האהבה לעיסוק וקריירה. אני יועצת אסטרטגית, בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים (אוניברסיטת פוליטכניק NY). מזה 24 שנים אני מעצימה ומפתחת אנשים, מוצרים ועסקים, כמעט בכל מגזר שיעלה על דעתכם.

אומרים עלי שאני ממוקדת והחלטית וגם נראית מאושרת באופן יוצא דופן, ושואלים מה הסוד. ואני עונה: אני עושה מה שאני מצטיינת בו (מכאן המיקוד) ואני מלאת תשוקה, כל יום מחדש, להשתמש ביכולות שלי כדי לעזור לעוד אנשים ועסקים להפוך למובילים בתחומים בהם הם פועלים.

כדי להכיר את הלקוחות שלי לוחצים כאן
כדי לקרוא מה הלקוחות אומרים עלי לוחצים כאןאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לך מה לומר? אשמח לשמוע...